Kubki z nadrukiem – walentynkowy prezent

Kubki z nadrukiem
Kubki z nadrukiem

Walentynki są miłym świętem – twierdzą zakochani i to zarówno ci, którzy miłość przeżywają kilka miesięcy, jak i ci, którzy kochają od kilkudziesięciu lat. No bo jak tu nie lubić tego święta? W telewizji i w kinach komedie romantyczne. W radiu czułe piosenki. W sklepach robi się czerwono – czerwone baloniki, czerwone poduszki, czerwone lizaki. A wszystko w kształcie serduszek. I oczywiście setki walentynkowych kartek na poczcie i w sklepach z artykułami papierniczymi. A wśród tych ciepłych i miłych walentynkowych upominków – kubki dla zakochanych. Są wyjątkowe – trzeba to przyznać. I mają magiczną moc, bo dzięki nim można przeżywać Walentynki cały rok, za każdym razem, gdy pijemy kawę lub herbatę.

Miłość można wyznać, wręczając kubek z wyznaniem. Prawda, że oryginalne? Takie wyznanie wraz ze zdjęciem są w stanie stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Kubki z nadrukiem – oto przykłady: „Miłość od pierwszego wejrzenia”, „Kocham Cię bardziej, niż gorącą czekoladę”, „Kocham Panią bardzo” itp. Jeżeli nasze uczucie jest odwzajemnione, taki kubek z pewnością będzie źródłem radości dla drugiej połowy jabłka. Jeżeli nasza ukochana/ukochany jeszcze nie wiedzą o naszym uczuciu, taki kubek z wyznaniem będzie dobrym wstępem do rozdziału pod tytułem „Związek”.

Walentynkowe kubki z nadrukiem nie muszą być okrągłe. Mogą mieć kształt serc. Pije się z nich wygodnie, a same kubki wyglądają niezwykle apetycznie. Kubki – serca sprzedawane są często w komplecie, a ustawione razem tworzą dwuelementowe puzzle. To znak, że jesteście nierozłączni, jak te kubki.

Jeżeli Twoja ukochana lub ukochany mają duże poczucie humoru, nie wahaj się i wybierz zabawne walentynkowe kubki z nadrukiem. Zajrzyj na strony internetowe producentów i dystrybutorów takich kubków. Pomysłów na zabawne hasła i grafiki nie brakuje!

Zalety zaletami, ale ile takie kubki kosztują? Zdziwisz się, bo nie dużo. Już trzydzieści złotych wystarczy, by kupić fajny, walentynkowy kubek. Jak widać, nie budżet jest gwarancją udanego prezentu, ale chęci i wyobraźnia.