Ceramika reklamowa wykonana ręcznie

Ceramika reklamowa
Ceramika reklamowa

Wyroby ceramiczne są doceniane przez wszystkich tych, którzy uznają wartość estetyki nawet przy codziennych czynnościach, takich jak picie kawy lub herbaty. Wyroby ręcznie malowane wyglądają jak z bajki. Każdy szczegół jest idealnie dopracowany. Myśl, że nie ma takiej drugiej identycznej filiżanki sprawia, że czujemy się naprawdę wyjątkowo. I jeszcze jedna zaleta: ryzyko, że osoba, którą chcemy taką ceramiką obdarować, posiada identyczną (lub podobną) filiżankę, jest naprawdę minimalne. Ceramika wykonana ręcznie zazwyczaj nie nadaje się do mycia w zmywarkach, nie znaczy to jednak, że nie jest trwała.

Ceramika reklamowa wykonana ręcznie to prawdziwe dzieła sztuki! Czegóż nie ma na tych filiżankach i talerzykach…Kwiatki, zwierzęta, panoramy miast, portrety, przyroda. Wszystko to, co pomyśli wyobraźnia twórcy, a ręka namaluje! Te fantazyjne wzory powodują, że ceramika reklamowa staje się towarem unikatowym i jedynym w swoim rodzaju. Picie herbaty z ręcznie malowanej filiżanki to prawdziwy rytuał.

Jak powstają takie cuda? Wyroby z porcelany mogą być ozdabiane na przykład metodą malowania naszkliwnego (warstwę farby nakłada się na szkliwo). Następnie wypala się ceramikę w specjalnym piecu. Temperatura uzależniona jest od doboru materiałów do malowania (ich rodzaju i koloru). Po wypaleniu produktów ceramicznych czas na stygnięcie. Proces ten trwa kilka godzin (a nawet dłużej).

Ceramika reklamowa to wysokiej klasy prezent na różne okazje. Firmy zajmujące się wyrobem ręcznie malowanej ceramiki oferują swoje projekty, ale realizują również indywidualne zamówienia. Sami możemy zadecydować co umieścimy na produkcie. Przedsiębiorcy chętnie korzystają z takiej ceramiki, wręczając ją swoim pracownikom lub kontrahentom z okazji świąt lub jubileuszy.

Pamiętajmy, że ceramika to nie tylko filiżanki i kubki. To także czajniki, imbryki, cukiernice, mleczniki, dzbanki, talerzyki, miski i wiele wiele innych produktów. Możemy samodzielnie skomponować zestaw dla siebie lub kogoś bliskiego.